Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Główna

Główna, Bełk, śląskie

  • 6 000 zł
  • 238 m²
  • 25,21 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Cichocka

Skontaktuj się

Dom, ul. Główna

Główna, Bełk, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

6 000 zł

238 m²

25,21 zł/m²

Dom, ul. Główna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

6 000 zł 238 m² 25,21 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Kaucja:
12 000 zł

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Kaucja:

12 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 000 zł / miesiąc
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka domu 238 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1992
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  • Działka: 1 000 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²), piwnica 50 m²
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 12 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom piętrowy w całości podpiwniczony
Parter: duży salon , sypialnia, hool, kuchnia, łazienka
Piętro : 3 pokoje, kuchnia, łazienka, hool
W całości podpiwniczony, w piwnicy garaż, łazianka, pralnia, pom. gospodarcze.
Cały teren ogrodzony, do dyspozycji Najemcy - taras, domek do grilowania.
Do wynajęcia dla firmy max 10 osob.
Więcej informacji Cichocka Ewa - Doradca EFEKT Nieruchomości

Agent

Ewa Cichocka

507 179...

507 179 328

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 179...

507 179 328

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości